18.10.2017 Громадське слухання щодо проекту облаштування спортивно-дитячого майданчика на вул. Величковського 16-18 та інформування про аукціонні ділянки та план забудови мікрорайону Рясне-2 в межах існуючих житлових будинків.

• Відділ громадського партнерства

18 жовтня 2017 року відбудеться громадське слухання щодо проекту облаштування спортивно-дитячого майданчика на вул. Величковського 16-18 та інформування про аукціонні ділянки та план забудови мікрорайону Рясне-2 в межах існуючих житлових будинків.

Місце проведення : Середня загальноосвітня школа № 100 (м. Львів, вул. Величковського, 14а). Початок о 18.00

Захід відбувається з ініціативи депутатів Львівської міської ради.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі паспорту громадянина України (для посвідчення особи та підтвердження місця реєстрації проживання).

Додатки :

Правила проведення громадського слухання