25.11.17 - 15.12.2017 Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території, обмеженої вул. М. Кривоноса, вул. Опришківською, залізничною колією, вул. Б. Хмельницького, вул. Пильникарською

• Відділ громадського партнерства

Із 25 листопада 2017 року по 15 грудня 2017 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території, обмеженої вул. М. Кривоноса, вул. Опришківською, залізничною колією, вул. Б. Хмельницького, вул. Пильникарською, вул. Ужгородською, вул. Замковою, вул. Пішою, вул. Насипною, вул. Підвальною, вул. В. Винниченка.

У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання та забудови території орієнтовною площею 107 га.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ТзОВ «Укрдизайнгруп».

11 грудня 2017 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 15 грудня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додатки :

Пояснювальна записка

Опорний план

Проектний план

Фрагмент генплану

Схема розміщення в системі генплану