СКАСОВАНО Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території в районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка у м. Львові.

• Відділ громадського партнерства

СКАСОВАНО громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території в районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка у м. Львові та, відповідно до листа управління архітектури та урбаністики від 22.02.2018 № 4-2401-204, із 24 лютого 2018 року по 09 березня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території, обмеженої вул. Ю. Мушака, вул. І. Свєнціцького, вул. В. Стуса у м. Львові.